úterý 15. května 2012

Háčkovaná kabelka

Byla jsem donucena uháčkovat si přenosnou kabelku ve které bych mohla nosit háčkovaní když jdeme se synem na zahradu. Původně jsem používala synův plastový kyblíček, ale sezóna pískovišť je nemilosrdná a já o něj přišla a představa výměny kyblíčku za igelitový pytlík mi přišla nepřípustná takže jsem vzala háček, přízi a jala se vyrábět přenosný vak. Tady je výsledek:


Když mi chybí nápad co bych mohla háčkovat zabrousím do své složky kde mám různé návody a něco si vyberu a teď naposledy padl výběr na zajímavé srdíčko.12 komentářů:

 1. Děvče milé ,škoda,že není taková expresní poštovní služba udělat to pro mě není žádný problém ,nebydlíš na sev. Moravě kolem Beskyd?přivezla bych Ti to na koni...a Ty bas mi uháčkovala tu rudou pusu!!! to je bomba!!!!Daja

  OdpovědětVymazat
 2. Kabela je parádička, srdíčko ukládám rovněž do své složky s návody :D díky a hezký den! LenkaH.

  OdpovědětVymazat
 3. Simonko,ty jsi taková dobrá duše!!!!U Vás na hané je prý tak ůrodná půda,že když zasadíš knoflík tak vyroste celý OBLEK!!!!!!!Je to pravda???????????Daja

  OdpovědětVymazat
 4. Simonko,l vytvořila si důstojné zavazadlo! Paráda!
  A to srdíčko je moc hezké, udělala si ho v hezky vánoční kombinaci.
  Moc zdravím, Helena

  OdpovědětVymazat
 5. Simonko, nádherná kabelka, moc se Ti povedla... A srdíčkou je také moc pěkné.. Měj se krásně, Jana

  OdpovědětVymazat
 6. Ja síce nie som zástancom háčkovaných kabeliek, ale táto sa krásne vydarila.
  Emily

  OdpovědětVymazat
 7. Simonko,o Prostějově ani nemluv je mi to líto,bylo to vyhlášené,škoda dobré značky !Teď se nakupuje u Vietnamců jedovaté hadry!!!!!To políčko někde bude jen ho najít...asi?Tak se měj fajn jen ať už svití OSKAR!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 8. Ahoj Simonka, som tu opäť. Máš u mňa na blogu ocenenie, tak si ho prevezmi, prosím.
  Emily

  OdpovědětVymazat
 9. MILÁ SIMČO, ZA TVOU MILOU PŘÍZEŇ A OCHOTU VYZKOUŠET KAŽDOU BLBOST S HÁČKEM, KTEROU SI VYMYSLÍM... A NEJEN ZA TO MÁŠ U MĚ NA BLOGU OCENĚNÍ... VYZVEDNI SI JE PROSÍM! HEZKÝ DEN! LENKAH.

  OdpovědětVymazat
 10. Ahoj Simonka, no dnes už do tretice. Ďakujem veľmi pekne za ocenenie. Veľa to pre mňa znamená. Určite sa každá z nás poteší priazni virtuálnych priateľov a o to viac, že si na nás niekto spomenie a udelí nám aj ocenenie. Krásny deň a veľa tvorivých nápadov.
  Emily

  OdpovědětVymazat
 11. Simonko, skvělý nápad i provedení.Mrkni ke mě na blog, něco jsem ti tam nechala ... Věra

  OdpovědětVymazat
 12. Tedy ta je skvělá :o)
  Máš ode mne u mne na mém blogu jedno malé překvapení :o) Martina

  OdpovědětVymazat